İsim Tescil, Yeni Marka, Firma ve Şirket İsimleri Merdin Marka Patent uzmanlarınca hazırlanan yeni marka, firma, şirket isimleri bulmaya dair öneriler ve tesciline ilişkin bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.
İsim Tescil, Yeni Marka, Firma ve Şirket İsimleri
Sosyal İletişim Kanallarımız Cumhuriyet Cd. Şar, 47100 Mardin Merkez/Mardin +90 212 212 35 17 Merdin Patent Logo

İsim Tescil

01/2019
Merdin Patent İsim tescili; Firma, şirket ve marka isimlerinin tescili, COM TR alan adlarının tescili ile ilgili bilgi ve yardımları burada bulabilirsiniz.
01/2019
Merdin Patent, marka isimleri, firma ve şirket isimlerinin temel kriterlerini, örnekleri ve önerileri bulabilir ve danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.
01/2019
Merdin Patent yeni marka ismi yaratmak, güzel ve ilginç isimlerin nasıl oluşacağını, kuralları ve önerilerimizi Merdin Patent’ de bulabilirsiniz.
01/2019
Merdin Patent Yeni Marka İsmi bulma; şirket ve firma ismi bulmaya dair püf noktaları ve Merdin Patent’ in sunduğu yardım ve destekleri bulabilirsiniz.
01/2019
Merdin Patent; şirket isimleri, en güzel, ilginç ve karizmatik şirket isimleri bulmaya dair bilgileri bulabilir, Merdin Patent’ten yardım alabilirsiniz.
01/2019
Merdin Patent; firma isimleri, en güzel, ilginç ve karizmatik firma isimleri bulmaya dair bilgileri bulabilir, Merdin Patent’ten yardım alabilirsiniz.
01/2019
Markalaşmanın ilk ve en önemli adımlarından birisi olan marka ismi oluşturma kriterleri, isimlerinin nasıl bulunacağı, özet halinde aşağıda bulabilirsiniz.
01/2019
İsim hakkı alma, Marka isimlerinin tescili, marka isimlerinin tescil kriterleri kazandırılacak şekilde yeniden düzenlenmesi Merdin Patent’ de!
Son