Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri » Merdin Patent Merdin Patent Tasarım Tescil, Tasarım Tescili Ücretleri, Merdin Patent yurtiçi ve yurtdışı tasarım tescil başvuru ve itiraz hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri

Tasarım

Tasarım Tescil

Merdin Patent, Tasarım Nedir, Tasarım Tescil nedir, Endüstriyel tasarım ne olduğuna dair ayrıntıları bilgileri Merdin Patent’ te bulabilirsiniz.

Tasarım Nedir » Tasarım Tescil Nedir

Merdin Patent, Tasarım Tescil ve tasarım tescili başvuru koşullarını, istenen belgeler, ücretler dahil tüm bilgileri Merdin Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescili » Tasarım Tescil Başvuru

Merdin Patent, Tasarım tescil itiraz, Tasarım tescil bülten yayına itirazlar ve ücretlere ilişkin detaylı bilgileri Merdin Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescil İtiraz » Bülten Yayınına İtiraz

Herhangi bir fikri mülkiyet ofisi tarafından yapılan tasarım, marka veya patent yayınında yer alan bir görünüm, itiraza konu olan tasarımın yenilik,

Tasarım Tescilin İptali

Merdin Patent, Yurtdışı Tasarım tescilleri, Uluslararası Çoklu tasarım tescili için Merdin Patent' in deneyimli ekibinden yardım ve destek alabilir,

Yurtdışı Tasarım Tescil » Uluslararası Tasarım Tescil

Tasarım tescil sorgulama ve araştırmaları anında online buradan, Uzman görüş için ise Merdin Patent danışmanlarından ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz.

Tasarım Tescil Sorgulama » Tasarım Araştırma

Merdin Patent, 2018 İNDİRİMLİ Tekli Tasarım Tescil Ücretleri 400 TL, 5’li tasarım tescil fiyatları 898 TL, 10’ lu tasarım işlem maliyetleri 1.551 TL’ dir.

Tasarım Tescil Ücretleri